MŚ 2010: Hiszpania - Honduras 2:0

Opublikowany 2010-06-22 11:26:02

surtv
703
Kamień spadł z serca kibicom reprezentacji Hiszpanii. Drużyna Vicente Del Bosque pokonała w swoim drugim grupowym meczu Honduras 2-0. Piłkarzem meczu był z pewnością strzelec obu goli David Villa, któremu trzeba jednak wypomnieć zmarnowanie rzutu karnego i kilku innych dogodnych sytuacji bramkowych.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.