Monsanto dostało patent na świnie - wkrótce wszystkie świnie ich własnością

Opublikowany 2009-04-19 10:56:17

m4rcinpl
1328
Monsanto dostało w końcu patent na rzekomy fragment kodu DNA ich własnej świni GMO. Problem w tym że ten kod jest tak krótki i tak "ogólny" że wielu rolników sprawdzając swoje własne "zwykłe" świnie znajdywało też tam ten fragment kodu DNA. Więcej w filmie "Świński Patent Monsanto"

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.