Monika Brodka: Kto to jest Zenon Martyniuk?

Opublikowany 2017-05-31 13:43:34
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
886

Monika Brodka ośmieszyła się przed całą Polską? Młoda artystka nie wiedziała kim jest Zenon Matyniuk. Wprawdzie my też nie przepadamy za disco polo, ale jednak hit "Przez twe oczy zielone" zna chyba każdy...
 

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.