Mistrz ciętej riposty - Karol Strasburger

Opublikowany 2011-02-21 19:03:35

rudzik94
2893
Pytanie brzmiało: Wymień sport umysłowy. Uczestniczka słusznie odpowiedziała "poker". Karol Strasburger nie mógł się powstrzymać i... ...dodał coś od siebie.

Komentarze (3)


 • arestv
  2011-08-22 11:21:56
  co za cep ;P
 • bigpapus
  2011-02-24 17:36:49
  jests debilem, bo wiesz, co on powiedział (fejs, co wyraznie slychac), a dodajesz komentarz, w ktorym twierdzisz, że fonetycznie to, co powiedział brzmi jak fejms albo fenks, wiec gdzie ty to slyszysz ? kazdy slyszy fejs, wiec nie wiem skad wziales swoje debilne fenks, gdzie wiadomo, ze powiedzial na bank fejs, gdyz powiedzonko poker fejs jest bardzo znane teraz. Jakbys nie rozumial- po prostu twoj komentarz jest bez sensA.
 • big_papa
  2011-02-23 10:50:38
  Fonetycznie brzmi, fejms fenks.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.