Milena Sadurek

Opublikowany 2007-10-19 19:40:26
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
2217

Komentarze (1)


  • 2008-08-23 21:14:28
    hello sadurek, I hope you are fine.I heard about you in this olympiads in beijing.You played very well in your national team.I really liked you much.Especially your eyes....:) you are really nice lady.I would like to meet you,to get acquinted with you.I am an english teacher in Istanbul,Turkey.ıf I invited you to Turkey would you come?Please write to me,e-mail me as soon as possible my beautiful eyed lady. byeee

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.