Metoda na głoda - ten piesek wymiata

Opublikowany 2009-11-12 13:02:18
Wybierz jakość filmu: 240

Komentarze (3)


 • kochampieskiiatlerki
  2012-03-07 19:02:25
  bigpapa zalmicie!!!!!!!!!!!!!!! janienawidze cbisamjestes kur## idebilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamratlerka i to baaaaaaaaaaardzo kochajacy piesek!!!!!!!!!! i one wlasnie bardzo lubiabiegac i one warcza bo sie boja zektos immoze zrobic krzywde!!!!!! one sa malutkie zrozum to!!!!!!!!!!!
 • kochaja
  2011-06-18 15:09:36
  Weż ty debilu ogarnij downa. Zal mi takich ludzi co nie lubią tak pieknych piesków. O wiele wole psy niz niektórych ludzi ;*
 • big papa
  2009-11-19 13:50:27
  Te psy to są małe kur** pierdzioelone warczą jak diabli nawet jak leżą i nic nie robią

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.