Metin2.PL - Monastyr: Konkurs O X (Part2)

Opublikowany 2010-05-23 17:24:21

Komentarze (1)


  • Hacker
    2010-11-12 14:04:50
    Witam wszystkich graczy gry metin2 Dzis mam do zaoferowania kilka programow ktore pomoga udoskonalic swoja postac, dzieki zemu gra staje sie latwiejsza i przyjemniejsza. Pierwszy z programow( tzw hackow) pozwala wbic postaci duzy lvl w kilka dni (exphack). Drugi hack pozwala na zdobycie dobrego eq w grze bez wysilku podczas (2-3dni). Trzeci program pozwala na ubicie wszystkich mozliwych bossow bez polimorfii(skillhack).Czwarty program umożliwia 100%-owe ulepszanie itemów od +0-+8 na +9 jest tylko 50(kowalhack) Piątym i zarazem ostatniom jest program umożliwiający szybkość bycia i ruchu(speedhack). Wszystko mozna urzywać równocześnie. Aby otrzymac jeden z wybranych programow nalezy wyslac sms. W smsie zwrotnym znajduje sie link ze strona z ktorej nalezy pograc program. Koszt smsa kosztuje 2zl(2,44 z vat). Zycze wszystkim zdobycie najlepszego eq i wbicia duzego lvlu na wybranym serwerze. Yanghack- sms o tresci Game hxn8ad na nr 91959 Exphack- sms o tresci Game e4zrdx na nr 91959 Skillhack- sms o tresci Game ttr8ch na nr 91959 Kowalhack- sms o treści Game dgcnnf na nr 91959 Speedhack- sms o treści Game 3w54au n

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.