Medium Wyprzedzając przeszłość ft. O.S.T.R., DJ Hałas

Opublikowany 2010-12-31 15:24:51
jareczekkk
888
kup płytę: http:// Z przyjemnością prezentujemy debiutancką płytę Medium pt. ,,Alternatywne źródło energii''. Ten młody Kielczanin jest raperem, producentem i beatbox'erem. Materiał zawiera 16 starannie wyselekcjonowanych utworów, wyprodukowanych i zarapowanych przez Medium. Muzycznie jest to uczta dla fanów samplingu. Wybuchowa, brudna mieszanka funku, jazzu, soulu, a nawet ambient, drum'n'basu i reggae. Tekstowo artysta zabiera nas w sentymentalne podróże po przeszłości, abstrakcyjne sny oraz historie mrożące krew w żyłach. Obnaża ludzkie słabości i dzieli się swoim bogatym życiowym doświadczeniem. Na krążku gościnnie O.S.T.R.. BRAWO MEDIUM :D

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.