Mecz pomiędzy Klasami: 2 C vs 2 E Dąbrowa Tarnowska

Opublikowany 2007-10-30 22:06:31

LukaszPudi
886
W Naszym Dąbrowskim Liceum odbywaja sie mecze pomiędzy klasami. Dzis spotkały sie klasy 2C i 2E. Wynik spotkania 3 : 1 dla Kasy 2 C. W tym spotkaniu padły 2 samobóje i jedna bramka, która strzelił Mateusz M ...

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.