MD & Cristianus - Gladiatorzy

Opublikowany 2011-03-06 12:51:29
  • autor: Anonim
2262
MD & Cristianus - Gladiatorzy Link na Youtube: http:// ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONE http://www.nowaepopeja.cba.pl JAK I RÓWNIEŻ NA STRONY www NASZYCH PATRONÓW. PATRONI KLIPU " Md & Cristianus - Gladiatorzy " : http://www.ringxf.pl http://www.pro-fight-mma.pl http://www.bodystyle.com.pl http://www.r2f.com.pl http://www.fightnews.pl http://www.ultimatefighter.pl http://www.fightcard.pl http://www.kingpin.pl http://www.mmavideos.pl http://www.rap-up.pl RapKanciapa http://#!/profile.php?id=100000786784086

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.