Matt Damon oko w oko z huraganem

Opublikowany 2008-09-15 17:07:55
surtv
1101
Haiti miało ostatnio wyjątkowo mało szczęścia. Przez kraj przeszły trzy huragany: Gustav, Ike i Hanna. Poszkodowani czekają na pomoc.

Komentarze (2)


  • kinga18
    2009-06-09 13:24:57
    żal!!
  • szpak
    2008-09-16 22:10:29
    powinni stworzyć azyl dla tych ludzi, wystarczył im by bezpieczny kawałek ziemi. ta pomoc co widzimy to tylko przekazanie darów z organizacji pozarządowych przez wojsko a pozatym rząd nic nie robi zadnego kraju. Więcej się wydaje na politykę i wojnę niż na pomoc. A media powinny pokazać to z innej strony niż z tej wygodnej. Wstyd mi za gatunek ludzki, mam nadzieję że nie będe miał następnego wcielenia i nie będe świadkiem bezsensowności na tym świecie.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.