Mateusz Gawron - VI. THE SPARROWHAWK drum playthrough (Wizard of Earthsea Triptych: 1/3)

Opublikowany 2017-11-18 00:59:22
MateuszGawronOfficial
860
Mateusz Gawron - The Sparrowhawk drum playthrough from Plethora's album Age of Changes

[ENG] The Sparrowhawk is the first part of a of the triptych telling about the men's transformation and maturation, based on the prose of Ursula LeGuin - The Wizard of Earthsea.
When I composed my rhythm parts, I tried to add color to guitars (but not exactly go hand in hand with them), and also embellish the whole song, add it more energy and percussive "something more" than the heavy metal listener expects.

[PL] The Sparrowhawk jest pierwszą częścią tryptyku opowiadającego o przemianie i dojrzewaniu, opartą na prozie Ursuli LeGuin - Czarnoksiężniku z Archipelagu.
Moim rytmem starałem się dodać kolorytu gitarom (ale nie do końca iść z nimi w parze), a zarazem ubarwić cały utwór, dodać mu energii i perkusyjnego "czegoś więcej" niż słuchacz spodziewa się po metalowym utworze.

[ENG] If you want to practice this song - here you are a drumless version:
[PL] Jeśli chciałbyś poćwiczyć z wersją bez perkusji to tutaj masz link do podkładu:
https://

Nagrania: Franciszek Banet - Manufaktura Dźwięku i Obrazu
Miks i mastering: Mariusz Mazurek
Kamery i montaż: Mateusz Gawron
Music: Plethora (Przybylski / Surowiec)

Thank you to Franciszek Banet from Manufaktura Sztuki Dźwiękowej for recording session and Paweł Jakubowski for great mix&mastering.

Plethora - Age of Changes full album:
https://&list=PLPNvqcXwpGnOAYa8yW4ZwuBMAqY1s6d5T&index=1
Free download whole album:
MP3: https://
FLAC: https://
WAV: https://

[ENG] Looking for good drummer? Or need great rhytms to your songs?
Contact me: [email protected]
[PL] Szukasz pewnego perkusisty tworzącego nietuzinkowe rytmy w różnych gatunkach?
Napisz: [email protected]

If you find my videos or lessons valuable to you - please share it or support me by donation. It will help me with making new and more interesting content.
PayPal:
[email protected]
Bitcoin:
18Dqo8NpnqXNKagoFBMztP4YoxVg6YM6wz

Social Media:
Gawron on Facebook: https://
Gawron on Instagram: https://
Gawron's Channel: https://

Video by Mateusz Gawron
Recorded in 2015

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.