MASAŻ KLASYCZNY, www.bodylab.pl , masaż Kraków.

Opublikowany 2011-02-08 12:24:06

  • autor: Anonim
2245
Masaż klasyczny to zabieg wykonywany przez wykwalifikowanych masażystów, którzy wykorzystują różne techniki oraz chwyty w trakcie leczenia, dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta. Masaż ten jest nakierowany na bolące lub spięte obszary naszego ciała. Jego celem jest przyspieszenie procesu odnowy biologicznej poprzez poprawę obiegu krwi w problematycznym obszarze. Wraz ze zwiększeniem przepływu krwi do danego regionu, może relaksować lub stymulować mięśnie i łagodzić ból. Masaż klasyczny jest zazwyczaj przeprowadzany w następujących obszarach: plecy, ramiona, kończyn dolne, brzuch, klatka piersiowa i kark. Więcej na temat masażu klasycznego, jak również innych masaży dostępnych w gabinecie masażu Bodylab można znaleźć na http://www.bodylab.pl Dla działów HR, jak również managerów firm i korporacji mamy ofertę masażu biurowego WorkSite oraz szeroką gamę szkoleń zdrowotnych dostępnych dla pracowników w miejscu pracy, jak również podczas wyjazdów integracyjnych. Więcej informacji na http://www.work-site.p

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.