Masakryczny wypadek na torze Assen

Opublikowany 2010-07-02 12:51:29
  • autor: Anonim
1113
Tristan Lentink obecnie leży w szpitalu na intensywnej terapii. Ma złamane obydwie nogi, miednicę, pozrywane ścięgna w lewym kolanie. Lekarze początkowo mieli ogromne problemy z opanowaniem krwotoków wewnętrznych. Na szczęście w końcu udało im się je powstrzymać. Zawodnik został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Jego stan lekarze oceniają jako krytyczny.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.