Martin Lewandowski: "Popek" zaszokował pół Polski. Ma specyficzny magnes

Opublikowany 2017-06-14 13:26:10

  • autor: Anonim
1143

Czy Federacja KSW wiąże duże plany związane z udziałem rapera "Popka" na kolejnych galach KSW? Jak współwłaściel federacji Martin Lewandowski ocenia jego walkę na gali KSW 39 z Robertem Burneiką? Czy "Hardcorowy Koksu" dostanie od KSW zaproszenia do kolejnych walk? Dlaczego Mariusz Wach nie stoczył walki z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 39? Czy możliwe jest jeszcze, że Wach w najbliższych latach przejdzie z boksu do MMA? Jak Lewandowski postrzega chęci czołowych polskich pięściarzy do spróbowania swoich sił w tym sporcie? Czy wyobraża sobie Artura Szpilkę w klatce podczas gali KSW? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 66. odcinka programu "Sektor Gości". Z Martinem Lewandowskim rozmawia Michał Bugno.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.