Marszałek Sejmu Elżbieta Witek odrzuciła 3 pytania Grzegorza Brauna!

Opublikowany 2019-12-13 22:21:24

  • autor: Anonim
418
Konfederacji w Sejmie odmówiono prawa do składania wniosków w sprawie informacji bieżącej i zadawania pytań w sprawach bieżących - oto pierwsze efekty tej cenzury! Poseł Grzegorz Braun wystosował do marszałek Sejmu z PiS, Elżbiety Witek, prośby o uwzględnienie jego trzech pytań w sprawach bieżących (*Zgodnie z art. 196 Regulaminu Sejmu RP najuprzejmiej informuję, że na najbliższym posiedzeniu Sejmu pragnę zadać pytania w pilnej sprawie bieżącej*) i wszystkie 3 pytania zostały przez panią marszałek... ODRZUCONE!
Oto *demokracja* partii okrągłostołowych w praktyce!

Treść pytań jakie pragnął zadać poseł Grzegorz Braun, by zdobyć informacje dla obywateli i poszerzyć wiedzę społeczeństwa na istotne tematy. Czego bał się rząd PiS cenzurując te pytania i uciekając od odpowiedzi?!

1). Biografia Pana Ministra Finansów Tadeusza Kościńskiego - nieznana szerzej, a budząca uzasadnione zainteresowanie opinii publicznej.

2). Starszy sierżant sztabowy armii izraelskiej Jonny Daniels - jego praca dla Rządu RP (ew. firm i instytucji podległych Panu Premierowi), jego osobista znajomość z Panem Premierem oraz ew. wpływ na decyzje kadrowe i programowe podejmowane przez Pana Premiera - w tym decyzje dotyczące formowania i działania Rady Ministrów w poprzednim i aktualnym składzie.

3). Działania administracji, Policji i innych służb podległych Panu Ministrowi Mariuszowi Kamińskiemu w dniu 11 listopada 2019 i w dniach następnych.
===========================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.