Marsz Równości w Krakowie

Opublikowany 2011-05-21 16:53:58

surtv
1490
Marsz Równości przeszedł z placu Wolnica na Rynek Główny. Policja oddzielająca jego uczestników od manifestantów spod znaku Narodowego Odrodzenia Polski użyła gazu i pałek. Po zakończeniu demonstracji nad Krakowem rozszalała się burza (Wideo należy do gazeta.pl)

Komentarze (3)


 • czarusek
  2011-05-22 10:37:14
  dlaczego ja mam tolerowac ludzi (homoseksualistow) ktorzy nie toleruja mnie i otwarcie wyzywaja od homofobow?
 • Osama
  2011-05-22 07:40:14
  Polska jak zwykle sto lat za murzynami Neo posłuchaj się... co Ty mówisz..? Nie wiem czy wiesz co to człowieczeństwo i tolerancja sam nie przepadam za homo ale te Twoje hasła na miarę nazi są zdecydowanie nie na miejscu w 21w.
 • neo88
  2011-05-21 18:26:45
  Ja tego nie rozumiem to przecież zwyrodnialcy nie powinno im się dawać żadnych praw tylko tępić jak zarazę.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.