Market zafundował klientowi darmowe zakupy

Opublikowany 2010-10-31 13:56:42

LAMBORGHINI_GALLARDO
809
Takiego zamieszania w koszalińskim Lidlu jeszcze nie było. Jeden z klientów dostał do dyspozycji wózek i pięć minut. W tym czasie mógł do niego wrzucić dosłownie wszystko. Rzeczy, które zgarnął ze sklepowych półek, dostał za darmo. To była nagroda za udział w konkursie

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.