Mario na kinect

Opublikowany 2010-11-27 09:23:06
LAMBORGHINI_GALLARDO
1557
Ciekawym zastosowaniem złamanego Kinecta są gry, ale nie te na Xboxa 360. Jeden z użytkowników podłączył otwarty sterownik Kinecta pod emulator NESa i bez problemu udało mu się wcielić w rolę legendarnego hydraulika.

Komentarze (2)


  • lukmas3
    2011-01-10 16:33:33
    super pomysł z tym koncete. sam bym pograł ale za drogo póki co
  • cage
    2010-11-28 20:52:46
    Fajnie, że dzięki temu gracz ma wpływ na grę po przez ruch, a nie tylko siedzenie z padem w dłoniach, a skoro jemu się tak udało podłączy ,to innym też tak powinno się udać ;)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.