Maleo Reggae Rockers-Alibi

Opublikowany 2009-07-22 16:40:26

Komentarze (1)


  • Klaudis7
    2009-10-09 17:07:08
    Ref: Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś co złego w tym ze kocham cie? Mam alibi co dzień pytają co chcesz co złego w tym jest Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś co złego w tym ze kocham cię? Mam alibi pytają co chcesz co złego w tym jest? Nie będę tłumaczył się ze lato nie nadchodzi a zimna wciąż jest Nie będę tłumaczył się ze budzik rano dzwoni i zawsze jest za wcześnie Nie czuje się winny ni trochę ze raz wypada reszka a raz wypada orzeł Nie odpowiadam za to wszystko co dzieje się beze mnie, co dzieje się za szybko. Ref: Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś co złego w tym ze kocham cie? Mam alibi co dzień pytają co chcesz co złego w tym jest Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś co złego w tym ze kocham cię? Mam alibi pytają co chcesz co złego w tym jest? Co jest nie tak ze jest nie tak, że konie w szach mat robota wciąż nie idzie Ze wszystkich czterech stron fiasku i nic się nie udaje od początku do końca Nic nigdy tu nie będzie działać i zasady BHP nie pomogą ni trochę I nigdy tu nie będzie dobrze , gdy serce stoi w miejscu, gdy serce wciąż nie działa. Ref: Nie będę tłumacz

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.