Magda Femme feat. Iwona Węgrowska - Jak diament tel

Opublikowany 2010-08-21 16:04:00

Komentarze (1)


  • waldekpawlak
    2010-08-23 14:51:15
    Wyślij SMS o treści 2 pod numer 7350 BYDGOSZCZ HIT FESTIWAL Magda Femme & Iwona Węgrowska „Jak diament” to propozycja na polski hit lata 2010!!! Transmisja na żywo już 28 sierpnia 2010 (sobota), godz. 20:00 w TVP2 !!! ZAGŁOSUJ!!! DZIĘKUJEMY!!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.