Maciej Konieczny (partia Razem) ...czyli wstyd i hańba dla polskiego Sejmu!

Opublikowany 2019-11-13 15:28:19

  • autor: Anonim
468
Lewica, czyli wstyd i hańba dla polskiego Sejmu. Polityk partii Razem, Maciej Konieczny, podczas poselskiego ślubowania pozdrowił wszystkich Polaków marksistowskim gestem zaciśniętej lewej pięści. Takie gesty w Sejmie ze strony miłośników Marksa to pogarda dla ofiar komunizmu, systemu totalitarnego odpowiedzialnego za wiele wojen, nieludzkie traktowanie ludzi i niszczenie ekonomiczne, pochłaniając w sumie 170 milionów istnień na całym świecie.
======================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.