ŁUSZCZYCA 150. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-03-31 14:05:09
mojzeszpl
1178
ŁUSZCZYCA 150. Wiele osób chciało by się pozbyć tej dolegliwości. Robią wszystko co jest w ich wiedzy, aby ta dolegliwość ustąpiła. Medycyna akademicka stosuje różnego rodzaju maści, preparaty, ale niestety nie są to skuteczne środki. Po stosowaniu jakiegoś leku jest chwilowa poprawa, a następnie wszystko powraca jeszcze bardziej spotęgowane. Główną przyczyną jest źle pracująca wątroba i cały układ oczyszczania ziemskiego ciała. Brak przepływów energetycznych pomiędzy poszczególnymi centrami energetycznymi powoduje złą pracę poszczególnych organów. Na udrożnienie przepływów energetycznych lekarstwa nie ma. Przywracając połączenie energetyczne z wszystkimi centrami i organizm wraca do pełnej sprawności.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.