Luke Smith - I Will Survive (Counter-Strike)

Opublikowany 2009-05-22 23:08:43

  • autor: Anonim
809
Luke Smith - I Will Survive (Counter-Strike) First I was afraid, I was petrified thought I'd never get a frag without you by my side and then I spent so many rounds just camping out all on my own and I grew strong and now i'm defusing the bomb and now i'm back so shut your face you cannot play as good as me you're such a fat disgrace weren't you the one who left me playing on my own all up to me, the VIP no chance not I, I will survive, as long as I have bomber then I know I'll stay alive ...

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.