LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ

Opublikowany 2009-03-31 15:08:40
mojzeszpl
686
LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. Nikt za ciebie grzechów nie odkupił. Tylko twój wielki wysiłek, aby przetrwać i dostać się do Królestwa Tysiącletniego. Jezus Chrystus za nikogo teraz nie będzie cierpiał na krzyżu jak to sobie wymyśliła brać kościelna. Własna praca tylko brana jest przez Stwórcę pod uwagę, żadne inne zasługi ziemskie nie są ważne. Na cóż ci ziemskie ordery, odznaczenia, przed Stwórcą nie są nic warte. Własna praca duchowa tylko się opłaca. Jasny duch to taki, który służy Stwórcy, przestrzega Dziesięć Przykazań Bożych i trzy prawa Stwórcy. Są to najważniejsze kanony do przestrzegania. Nikt tutaj nie będzie sprawdzał dowodów osobistych, ani żadnych innych dokumentów ziemskich, tylko czyny liczą się. Nie ważne ziemskie tytuły naukowe, zajmowane stanowiska, kiedy to nie służy Stwórcy.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.