LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE10 PRZESZŁANIE PRAWDY MOJŻESZ

Opublikowany 2009-04-08 23:10:50
mojzeszpl
2211
LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? 10. Stwórca pokazuje wam znaki na niebie. Trzeba tylko patrzeć i umieć odczytać co się pokazuje. Stworzenie jest mową Pana Naszego wszechmogącego. Przejawienie już blisko! Nie każdy to zobaczy! Ludzkie duchy, czyste będą miały okazję dokładnie wszystko zobaczyć, jeśli na czas się obudzą i otworzą swoje widzenie duchowe. Pan wszystkich traktuje równo, tylko ludzkie duchy jedne są otwarte na słowa Pana, a inne zamknięte. Niewiadomo ile by zobaczyli znaków na niebie, ziemi i tak ich rozum wszystko przerobi po swojemu i ściągnie ducha w materię. Wiele razy już napominałem, że materia ma wspierać, a nie dominować nad ludzkim duchem.

Komentarze (2)


  • Barbara
    2010-04-05 22:33:25
    Powstaną bowiem fałszywi mesjasze...» (Mt 24,24). Powstaną bowiem... fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda» (Mt 24,24). CO o tym mamy myslec? Mysle ze tylko Wiara w Boga, Jezusa Chrystusa i Ducha Swietego bedzie nas chronic od Falszywych prorokow...
  • Barbara
    2010-04-05 22:17:05
    18 lat temu widzialam znaki na niebie... nietylko ja, rowniez moj brat i kilka inny dzieci! przypominam sobie ze opowiadalismy to rodzinie! nie pamietam jaka byla reakcja! minelo wiele lat i nikt z nas o tym nie rozmawia! widzielismy napisy Maria i Juzef ukazali sie na niebie potem znak, wygladal jak laska,gwiazda Dawida a nastepnie Ksiezyc! Czy to byly jakies znaki dla nas? Nikomu niechce sie w to wierzyc! wtedy jako 10-11 letnia dziewczynka duzo sie modlilam! Teraz jestem zagubiona w swiecie! Zawsze jako dziecko modlilam sie o Pokoj i Milosc na ziemi! Stajac sie doroslym czlowieiem zminilam sie...pogon za rzeczmi materialnymi zaslepila mnie i dlatego moje zycie jest takie skomplikowane i jestem nieszczesliwa! Chce odnales droge do Krolestwa Bozego po przez Jezusa Chrystusa i Ducha Swietego! Chce zyc w milosci Bozej i pokuju! Chce by wszyskie Dzieci Boze zyli w Milosci i Pokoju! Dozyli do Krolestwa Bozego... bo tu na ziemi jestesmy tylko goscmi!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.