LP what ive done piano

Opublikowany 2008-01-06 03:47:42

pijana-hip-hopem
1702
Linkink Park - What I've done (piano)

Komentarze (3)


 • oyrlifemk.pl.tl
  2008-05-07 06:56:33
  Jestem zafacsynowany talentem. Mam prosbe czy mugłbym opublikować twuj kawałek na stronie o linkinach. Dzięki temu to mogłoby sie rozprzestrzenić
 • Wrzostek
  2008-01-08 19:49:17
  Da sie zrobic z tego MP3. Najpierw musisz znaleźć ten filmik na youtube, później istalujesz sobie firefoxa jesli nie masz, instalujesz do firefoxa wtyczke o nazwie Ook? Video Ook! po instalacji wtyczki w lewym dolnym rogu pokazuje sie szara ikonka, klikasz na nia podczas ogladania tego filmiku na YOUTUBE i filmik ściaga sie na pulpit, później programem o nazwie virtualdub wyciągasz dźwiek z tego filmiku i poprawiasz jakos tego dzwięku w programie Audacity i takze ten program zapisuje dzwiek w formacie MP3 bo dzwiek po wyjściu z virtualdub nie bedzie w MP3, ale żeby zapisac to w formacie MP3 przez progam Audacity to musisz mieć plik lame_enc, którego wymaga wlasnie ten program. Wiec w skrócie lepiej ogladać ten filmik na necie, chyba że ci sie nudzi to rób wszystko tak jak napisałem :) Pozdro :)
 • yoshie
  2008-01-08 15:31:00
  da sie z tego jakos mp3 zrobic ??

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.