Łódzkie Zespoły Weselne Mirex

Opublikowany 2011-12-28 07:04:43

  • autor: Anonim
1272
Zapraszamy do korzystania z usług naszych zespołów.http://www.zespolyweselne.pl

Komentarze (1)


  • Bush
    2013-03-06 05:25:02
    Proszę nie wybierać zespołu nr. 16. Oni jadą prawie wszystko z gotowca. Ich prezentacje zawierają utwory nagrywane wiele lat temu w celach reklamowych. Znam je bo sam je realizowałem. W piosence O pa o pa usłyszałem mój głos a nie śpiewam z nimi już półtora roku. Same nagrania pochodzą, jak słychać z imprezy, więc to dowód na poparcie mojej opinii. To bezczelne i żałosne.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.