Lipdub DIAMOR "Czas na zaręczyny"

Opublikowany 2010-11-04 21:13:59

  • autor: Anonim
851
Lipdub zaręczynowy firmy jubilerskiej DIAMOR. "Czas na zaręczyny" to krótka historia pokazująca jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka - zaręczyny. Każdy kto chce się oświadczyć szuka pomysłu na niezapomniane zaręczyny. Ci, którzy mają już to za sobą wiedzą jak mocne jest to przeżycie. Przygotowanie "mowy" :), wybranie odpowiedniego pierścionka zaręczynowego, znalezienie miejsca (scenerii) i pomysł, to główne wyzwania związane z zaręczynami. Podczas nagrania miały miejsce prawdziwe zaręczyny Małgosi i Daniela - Gratulujemy! Muzyka: Dogman Joe "Well find a way" Produkcja: Activmedia DIAM'OR jest producentem biżuterii specjalizującym się w projektowaniu oraz sprzedaży pierścionków zaręczynowych, naszyjników oraz kolczyków z brylantami. Firma powstała w 1988 roku. Oferowane produkty charakteryzują się prostotą i klasyczną formą. Opatrzone są unikalnym certyfikatem jakości gwarantującym jakość wykonania oraz autentyczność użytych kamieni szlachetnych. Biżuteria DIAM'OR jest dostępna w ponad 250 najlepszych sklepach jubilerskich na terenie całego kraju. www.diamor.pl

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.