Linkin Park - What I've Done video

Opublikowany 2007-10-18 21:47:20

Komentarze (5)


 • HAMI
  2010-02-06 00:59:54
  w 1:55 minucie jak nazywajom sie ci ludzie ubrani jak duchy ? i o co z nimi chodzi ?
 • damian
  2009-12-31 16:06:20
  super bez cienia wątpliwości
 • mlek
  2009-08-01 21:40:28
  czadowa muza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • chesio
  2007-12-28 23:31:22
  W tym pożegnaniu Nie ma krwi Nie ma też żadnego usprawiedliwienia Bo czerpię żal Z prawdy Z tysiąca kłamstw Niech spłynie na mnie łaska I zmyje to Co zrobiłem Zmierzę się z samym sobą By przekreślić to czym się stałem Oczyścić swoje imię I zapomnieć to Co zrobiłem Zapomnij To co o mnie myślałeś Podczas gdy ja zaczynam od nowa Z niepewnymi rękami Niech spłynie na mnie łaska i zmyje to Co zrobiłem Zmierzę się z samym sobą By przekreślić to czym się stałem Oczyścić swoje imię I zapomnieć to Co zrobiłem Przez to co zrobiłem Zaczynam od nowa I nieważne jak wiele bólu może to przynieść Dziś to się kończy Wybaczam Co zrobiłem Zmierzę się z samym sobą By przekreślić to czym się stałem Oczyścić swoje imię I zapomnieć to Co zrobiłem Co zrobiłem Wybaczam to co zrobiłem by radziu24
 • chesio
  2007-12-28 23:30:33
  In this farewell, theres no blood, theresno aliby cuz ive draw regret, from the truth, of a thousand lies, so let mercy come, and wash away, Chorus: What Ive Done Ill face myself to cross out what ive become erase myself and let go of what ive done put to rest, what u thought of me While i clean this slate, with the hands of uncertainty so let mercy come and wash away chorus: What Ive Done Ill face myself to cross out what ive become erase myself and let go of what ive done For what i;ve done i start again and what ever pain may come today this ends Im forgiving Chorus: What Ive Done Ill face myself to cross out what ive become erase myself and let go of what ive done what ive done forgiving what ive done

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.