Lillehammer: Adam Małysz - 127,5 m

Opublikowany 2009-12-05 17:50:30
m4rcinpl
1280
1 seria sobotniego konkursu - 05.12.2009

Komentarze (1)


  • sportik
    2010-01-01 23:33:12
    Jest wielki, był, i będzie i bardzo go Wszyscy Kochamy!!! Kiedy skończy karierę to nie będzie po co oglądać skoków w wykonaniu Polski. On jest jak Jackson jeden i już drugiegu KRÓLA SKOKÓW nie będzie !!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.