Legendarna Chupacabra znaleziona ?

Opublikowany 2010-12-30 09:49:15
surtv
1227
Rzecz dzieje się w Lebanon Junction w stanie Kentucky. Mark Cothren na swoim podwórku zastrzelił dziwne, małe i pozbawione owłosienie zwierzę. Media za oceanem są pewne - jest to legendarny potwór, Chupacabra (WAVE3).

Komentarze (3)


 • CCC
  2011-02-03 20:04:07
  Mam przyjemność zaprosić państwa do nowego serwisu aukcyjnego całkowicie za darmo Po co przepłacać jak tu możesz wystawić za darmo? Nic nie płacisz nic nie ryzykujesz !!! www.4bay.pl
 • gbacik
  2010-12-30 19:19:57
  ludzie wkraczają na tereny naturalnego bytowania zwierząt niesklasyfikowanych gatunkowo - to na pewno czupacabrą nie jest, gdy ludzkość zacznie badać wszystkie obszary mórz i oceanów, a przynajmniej klasyfikować je pobieżnie to dopiero będą sensacje!
 • wqrqw
  2010-12-30 14:36:49
  to sciema a nie ze jest niezbadany :p

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.