Left 4 Dead - Hunter Pro-Gameplay w trybie Versus

Opublikowany 2010-01-18 18:20:13

  • autor: Anonim
884
Pro-Gaming w wykonaniu gracza [E]style, który pokazuje nagrania z rozgrywki w trybie Versus. Można tutaj zobaczyć nie tylko obronę przed atakami Huntera, ale także niezwykłe naskoki na graczy w jego wykonaniu. Trzeba przyznać, że takie ataki to istna sztuka i pewnie mnóstwo godzin treningu. Szacunek.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.