Latarka czołowa WALTHER THL 100

Opublikowany 2010-03-09 08:31:32
Wybierz jakość filmu: 240
bron_pl
645
Taktyczna latarka diodowa z przesłoną rozpraszającą światło. Dwa poziomy świecenia, trzy kolorowe diody. Walther THL 100 ma możliwość regulacji kąta świecenia i regulowane paski. Przydatna w survivalu, podczas wycieczek, w pracy. Więcej na www.bron.pl.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.