Lady Gaga Show!!!

Opublikowany 2010-08-13 00:03:54

lasoh
1675
Lady Gaga chyba nigdy nie należała do nieśmiałych, cichych gwiazd, ale na tegorocznym festiwalu muzycznym Lollapalooza w Chicago przeszła już chyba samą siebie. Gaga dołączyła na scenie do zespołu Semi Precious Weapons, gdzie m.in. robiła za chórki i całowała się z wokalistą - wszystko to w stroju, którego równie dobrze mogłoby nie być. To jednak nie starczyło skandalistce i postanowiła zdobyć lepszy kontakt z publicznością, rzucając się na nich ze sceny. Fanom się podobało, Gadze chyba też :)

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.