"Kręgi zbożowe" w Indonezji

Opublikowany 2011-01-25 21:22:11

surtv
1097
Ciekawscy zjeżdżają do małej wioski Sleman w środkowej Indonezji, żeby zobaczyć dowód na niedawne "lądowanie kosmitów" na Ziemi. To znany także w Polsce "krąg zbożowy", choć w Indonezji zauważono go na polu ryżowym tuż po gwałtownej burzy z ulewą. Krąg ma 70 m średnicy i pilnowany przez policję. Sfotografowali ją także z helikopterów wojskowi eksperci. Zwolennicy teorii spiskowej widzą w kręgu znak nadejścia końca świata w 2012 roku ().

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.