Kradzież roweru w Krakowie! Zobacz złodzieja!

Opublikowany 2011-06-22 14:09:24
  • autor: Anonim
1476
W dniu 20 czerwca 2011 o godz. 15:15 z ul. św Tomasza w Krakowie skradziono rower marki Kelly's Axis w kolorze szaro-srebrnym, z czerwonym paskiem na ramie, numer ramy: W04318151. Rower miał kierownicę z rogami i błotniki. Opony miały cienki czerwony pasek wzdłuż koła. Jeżeli dysponujesz jakimiś informacjami o rowerze lub złodzieju widocznym na poniższych zdjęciach proszę o kontakt pod adresem: [email protected] Czeka nagroda!

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.