Koreanski ninja i jego szybkosc

Opublikowany 2010-07-10 20:10:02

Komentarze (4)


 • Wo-Tang
  2010-07-13 09:57:07
  To pajac jest z Korea a nie ninja.
 • lol
  2010-07-13 00:09:27
  shinobi-no mono – rodzaj japońskich wojowników specjalizujących się w szpiegowaniu, zamachach i sztukach walki. Działali od okresu Kamakura do okresu Edo. Wojownicy ninja brali udział w tajnych operacjach i zamachach, służyli również jako najemnicy, a przede wszystkim jako wyspecjalizowani zabójcy
 • lol
  2010-07-13 00:08:31
  i nie NINJA bo tylko frajeży tak nazywają tylko shinobi-no mono!Tak się oni nazywają!!!rodzaj japońskich wojowników specjalizujących się w szpiegowaniu, zamachach i sztukach walki. Działali od okresu Kamakura do okresu Edo. Wojownicy ninja brali udział w tajnych operacjach i zamachach, służyli również jako najemnicy, a przede wszystkim jako wyspecjalizowani zabójcy
 • lol
  2010-07-13 00:07:28
  rany człowieku nie wsadzaj koreański ninja bo takich nie ma jest Japoński ninia a Japonia Korea Chiny mają własny sposób walki!To,że macha łapami nie świadczy,że pokazuje ta samą sztukę walki!Jak się nie znasz to nie wsadzaj takich głópot już jedno skomentowałem poczytaj sobie o sztukach walki i porównaj metody.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.