Kontroler, który samodzielnie przechodzi grę Super Mario Bros

Opublikowany 2011-02-25 21:17:36
LAMBORGHINI_GALLARDO
1981
Pewien utalentowana osoba stworzyła kontroler, który podłączony do konsoli Nintendo NES sam przechodzi grę Super Mario Bros. w niecałe 5 minut. Znaleźli się tacy, którzy zarzucili, że film jest spreparowany. Znaleźli się również tacy, którzy udowodnili, że to jednak prawda. Autor urządzenia o pseudonimie pjgat09 przedstawił instrukcję stworzenia takiego kontrolera wraz z listą potrzebnych części. Teraz każda niespełniona złota rączka będzie mogła stworzyć takie cudo.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.