KONOPIE W DOMOWYM SPA

Opublikowany 2021-11-04 14:50:36

konopiafarmacja
157
Może cię to nie zaskoczy, ale olejki eteryczne i konopie mogą być idealnym połączeniem. W połączeniu te naturalne substancje uruchamiają układ węchowy i endokannabinoidowy. Konopie, podobnie jak wiele innych roślin, zawierają terpeny. Terpeny wykorzystuje się również w rekonwalescencji po utracie węchu w celu treningu.

Aromaterapia niedawno znalazła się w centrum uwagi ze względu na swój potencjał terapeutyczny. Masażyści również często używają olejków eterycznych.
❤ Aromaterapia uspokaja ścieżki w mózgu.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.