Konie stratowały tłum na paradzie

Opublikowany 2010-07-05 12:27:53
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
756
W miasteczku Bellevue w stanie Iowa, na Środkowym Zachodzie USA, para spłoszonych koni ciągnących powóz wpadła w tłum podczas parady z okazji Święta Niepodległości. Jedna osoba zginęła, a 24 zostały ranne. O życie pięciu z nich, w tym dwojga dzieci , w szpitalach walczą lekarze.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.