Konfederacja składa wniosek o odwołanie RPO Adama Bodnara!

Opublikowany 2019-07-05 15:26:53
  • autor: Anonim
348
(04.07.2019).Konfederacja zgłosiła w Sejmie wniosek o odwołanie RPO Adama Bodnara! Zamiast reprezentować interesy wszystkich obywateli, stał się rzecznikiem tylko skrajnej lewicy. Przekazaliśmy wniosek do rąk własnych wszystkim szefom klubów i czekamy na podpisy szczególnie ze strony PiS-u i Kukiz'15. Partia rządząca tak często krytykowała Adama Bodnara, więc teraz mówimy: sprawdzam! Polacy potrzebują nowego Rzecznika Praw Obywatelskich, który będzie godnie będzie reprezentował ich interesy!
=========================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.