Konfederacja ponownie demaskuje manipulację TVPiS!

Opublikowany 2019-11-21 23:12:30

  • autor: Anonim
463
Krok po kroku pokazujemy Wam jak paskudne i perfidne chwyty rodem z komuny stosuje TVPiS, aby walczyć z naszą Konfederacją i cenzurować nas.
TVP Info transmitowała na żywo posiedzenie Sejmu, po kolei pokazywano co dzieje się na sali plenarnej. Ale gdy na mównicy sejmowej pojawił się nasz rzecznik, Krzysztof Bosak, z wnioskiem o uwzględnienie Konfederacji w niezwykle ważnej Komisji ds. Służb Specjalnych, nagle transmisja z sali plenarnej została... wyciszona i przerwana! A następnie, zupełnie bez powodu, połączono się z reporterem, tylko po to, by po 60-sekundowym wystąpieniu naszego posła i głosowaniu (w którym cała banda czworga jednogłośnie zagłosowała przeciwko uwzględnieniu nas w komisji)... powrócić na salę plenarną i pogratulować premierowi wotum zaufania dla rządu. Coś niebywałego!
Jedna wielka komunistyczna cenzura i propaganda, która przynosi wstyd tzw. telewizji publicznej, prezesowi Kurskiemu i wszystkim pisowskim aparatczykom medialnym, którzy czuwają, by do widzów trafiało jak najmniej prawdy.
=====================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.