Koncert Charytatywny 25 wrzesnia CK Wiatrak

Opublikowany 2009-09-21 13:53:46

liedson88
1080
Zespoły Koniec Świata, Tabu, grupa LEd oraz bębniarze z formacji Too-bylcy 25 września w zabrzańskim klubie CK Wiatrak zjednoczą się pod szyldem pomocy osobom niepełnosprawnym. Imprezie przyświeca hasło: „Nie apelujemy do serca. Apelujemy do rozumu”. Każda osoba, która nabędzie bilet-cegiełkę, będzie mogła całą noc bawić się przy dźwiękach muzyki ska, reggae i rock’n’rolla, a zarazem przyczyni się do poprawy sytuacji życiowej najbardziej potrzebujących.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.