Kolejna katastrofa Tu-154

Opublikowany 2010-12-05 10:53:17
surtv
1583
- Dwie osoby zginęły, a 83 zostały ranne w sobotę w katastrofie samolotu pasażerskiego Tu-154M na lotnisku Domodiedowo w Moskwie. Maszyna rozbiła się w czasie awaryjnego lądowania (AP).

Komentarze (1)


  • cage
    2010-12-05 17:40:19
    W 2008roku powstał film dokumentalny polskiej produkcji o samolotach oznaczonych Tu-154 i wypowiadał się fachowiec-specjalista od lotnictwa, że ten model Tu-154 już dawno powinien zostać wycofany z użytkowania. Wiele już było awarii lotniczych Tu-154 ,tylko nie było o nich takiego rozgłosu.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.