Kobra "Witamy w mieście"

Opublikowany 2010-06-21 03:13:48

diabolo
1283
"Witamy w mieście" to pierwszy singiel z zapowiedzianej na wrzesień pierwszej legalnej płyty poznańskiego rappera Kobry (Fataem, Kobra/Oldas). Już dzisiaj prezentujemy Wam teledysk autorstwa ekipy GCM pod przewodnictwem Filipa Tymczyszyna. Równocześnie prezentujemy plik mp 3 (clean wersja), który zasilił również fizyczną wersje singla. Za oprawę muzyczną oryginalnej wersji utworu odpowiada SherlOck. Całość koordynuje RPS Enterteyment, ekipa, pragnąca już dziś zaistnieć w świadomości dojrzałego słuchacza. "Na żywo z miasta grzechu" to esencja prawdziwego hip hopu, dlatego spróbujemy swoich sił na rynku wydawniczym. Chcemy dać ludziom płytę, która nie będzie legalem tylko i wyłącznie z nazwy. W mojej ocenie Kobra spełnia wszelkie kryteria by trafić na stałe do szerszego grona odbiorców" wyjaśnia Peja. Zapraszamy do sprawdzenia video.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.