KOBIETO! 23 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-05-03 18:52:35
mojzeszpl
748
KOBIETO! 23. Kobieta, mówi się; delikatna płeć! Kobieta z tego samego poziomu dla mężczyzny jest bramą, do wzlotu lub upadku. Posiada ona dużo większą wrażliwość. Doskonale odczuwa, przeczuwa, pewne sytuacje jakie mogą się zdarzyć w najbliższym czasie. Dlatego mężczyzna powinien kierować się odczuwaniem kobiety. Żeńskość jest zawsze o pół stopnia wyżej niż mężczyzna. To kobieta tworzy most, aby przyjąć do swojego łona ducha, któremu umożliwia inkarnowanie się na Ziemi. Schodzący duch powinien być wdzięczny, że umożliwiło się jemu pobyt na Ziemi, celem odczynienia, odpokutowania całego swojego bytu. Powiedzenie; kobieto puchu marny, jest niewłaściwe i niestosowne do roli jaką spełnia tu na Ziemi. Kobiety wskazują wam drogę do Świetlistych wyżyn. Należy bardzo uważnie się wsłuchiwać w wskazówki jakie przekazują dla całej ludzkości. W swoim poznaniu są bardziej otwarte na nurty płynące z duchowo istotnego. Kobieta nie jest maszyną do sprzątania, gotowania w domu.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.