Kobieta osa na castingu

Opublikowany 2010-08-15 10:14:09
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
1633
Najnowsza edycja amerykańskiego show ''America's Next Top Model'' tendencyjnie lansuje chudzielce. 30-sekundowy spot reklamowy 14. sezonu programu już zszokował Amerykanów i wywołał burzliwą dyskusję o idealnych wymiarach modelek. Powodem całego zamieszania jest uczestniczka castingu, kilkunastoletnia Ann z Dallas - dziewczyna o talii osy. Dosłownie! Ann, przy wzroście ponad 180 cm jest tak chuda, że jeden z jurorów programu bez problemu objął jej talię... dłońmi!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.