KLUCZ - Epizod III "POŁĄCZENIE" [serial online]

Opublikowany 2011-07-09 23:35:18

  • autor: Anonim
1403
KLUCZ - Epizod III 'POŁĄCZENIE'. Grupa młodych osób budzi się w nieznanym im lesie z którego nie mogą się wydostać.W środku lasu znajdują się drzwi, które stanowią wyjście z niego. By otworzyć drzwi bohaterowie będą musieli odnaleźć tytułowy „KLUCZ". Nikt jednak nie wie gdzie go szukać... Produkcja GFFLUSTER; FLYING DRAGON Przy współpracy z TRZEBNICKI OŚRODEK KULTURY Oficjalna strona serialu http://odnajdzklucz.pl Patroni medialni http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http://kinomaniak.pl http://paranormalbooks.pl http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http://radiozmigrod.com http://london51movie.orangespace.pl http://secretum.pl

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.