Klub Bildeberg-Arcykapłani Globalizacji

Opublikowany 2010-10-22 23:08:18

LAMBORGHINI_GALLARDO
1251
Cel-Idea-Zamierzenie:"Zniewolenie wszystkich ludzi na ziemi" Stworzenie globalnego rzadu, który zawladnie swiatem. Likwidacja podzialów na panstwa.Wprowadzenie jednej uniwersalnej waluty. Nowa religia i wspólna armia.Chodzi o wyjatkowo perfidny plan! Zbadanie koligacji czlonków klubu rzekomo pozwala stwierdzic,ze Nowy Porzadek nie jest niczym nowym.Idea taka liczy setki, a moze tysiace lat i ma Egipsko-Sumeryjskie korzenie. Historykom zrecznie mydlono oczy aby nie wyszla na jaw obecnosc tych,którzy naprawde stoja za swiatowymi wydarzeniami.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.